طراحی مجدد

۲۸ مهر ۱۳۹۲

بالاخره پس از چندین سال (!) فرصتی دست داد تا دستی به سر و روی سایت آن هم بسیار مختصر بکشم و طرحشو عوض کنم.

الان یه مدتی که روی طراحی رابط کاربری تمرکز بیشتری کردم و پروژه های اینجوری بیشتر میگیرم و تمایل دارم که کمتر کار کدنویسی یا همون مارک آپ رو انجام بدم. البته به این کار هم علاقه زیادی دارم. اما با توجه به اینکه یکی از زمینه هایی که کار میکنم مطالعات فرهنگی است، ترجیح میدم روی بخشی از کار فعالیت کنم که با مردم سر و کار داره.

این طرح رو که همیشه دوست داشتم به رنگ خاکستری باشه روز چهارشنبه زدم و جمعه تمومش کردم یعنی خیلی فوری روش کار کردم اما به گمونم موقتا می تونه یه سری نیازهایی که دارم توی وب سایتم از جمله اطلاع رسانی رو برطرف کنه. همچنین از این به بعد توی این سایت شخصی به معرفی کارها و پروژه هام و همچنین انتشار مطالبی در حوزه کاری خودم می پردازم.

البته امیدوارم که فرصت کافی برای انجام موارد فوق رو داشته باشم و بتونم به بهترین شکل از پس انتشار مطالب حتی هر ماه یک مرتبه درآم. این طرح که الان حضور شماست و مشاهده میکنید، تا حد امکان سعی کردم به طرح فلت نزدیک باشه با همه نواقصی که داره و همچنین ریسپانسیو زدم که البته شاید هنوز کمی مشکل داشته باشه. خیلی دوست دارم نظر شما دوستان رو هم در مورد طرح سایت به بدترین شکل ممکن (نقد تند) بدونم.

در مورد ارائه خدمات توی این سایت، ترجیح میدم که از سایت آرنیکاوب (شرکت آرنیکاوب که من اونجا مشغولم) اقدام کنم و دیگه از این سایت سفارش نگیرم اما اگر دوستان و علاقمندان عزیز و مشتریان محترم، دوست داشتند می تونن از قسمت “سفارش پروژه” درخواست ارسال کنند و من هم پاسخ می دم خدمتشون.

هر سوالی داشته باشید، می تونید از بخش “تماس” با من مستقیما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • دورهای طراحی زندگی

  برنامه تلنت‌می

  برنامه ای برای طراحی زندگی شغلی

 • کسب و کار اینترنتی

  کسب و کار اینترنتی

  اجرا، پیاده سازی و کسب درآمد

 • استارتاپ، کارآفرینی

  استارتاپ، کارآفرینی

  راه اندازی، شکل دهی، سرمایه گذاری

 • مشاوره، منتورینگ

  مشاوره، منتورینگ

  استارتاپ، کسب و کار دیجیتال، HR